11.8 C
Скопје
23:45 - 29 февруари, 2024

Ознака : арабија

ЛајфстајлСцена

Пејачката полуде по мистериозниот милијардер: Секој момент може да каже „ДА“

Igor
Пејачката Ријана секој момент може да го каже судбоносното „ДА“, пишуваат странските медиуми. Медиумите со месеци пишуваат дека Ријана е лудо заљубена во бизнисменот од...