17.8 C
Скопје
13:34 - 27 февруари, 2024

Ознака : анкциозност

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Солзи и трауми зад убавото лице на Ивана од Штип

Мими Стојановска
Оние кои ќе ја препознаат оваа девојка, ќе ја препознаат како манекенката и модел од Штип. Убава, згодна, насмеана, успешна 31 годишна жена на која...