7.8 C
Скопје
04:03 - 28 февруари, 2024

Ознака : анџелна џоли

СветСлајдерСцена

(Фото) Неверојатна сличност: Први фотографии на Анџелина Џоли во улогата на Марија Калас

Еспресо
Започна снимањето на биографскиот филм за легендарната оперска дива. Режисер на филмот е Пабло Ларен. Објавени се првите две слики на Анџелина Џоли во улога...