34.8 C
Скопје
18:45 - 22 јули, 2024

Ознака : airbnb

СветСлајдерСценаФилм и ТВ

(ФОТО) КУЌАТА НА КЕВИН ОД ФИЛМОТ „САМ ДОМА“ ГИ ОТВОРА ВРАТИТЕ НА ЕДЕН ДЕН: Еве како изгледа денес

И. Т.
Оваа празнична сезона, љубителите на филмот „Home Alone“ можат да уживаат во вистинската резиденција на Кевин Мекалистер, која наскоро ќе биде достапна за резервации преку...