35.8 C
Скопје
19:38 - 15 јули, 2024

Ознака : 9 знаци

Здрави навики

Обрнете внимание – 9 знаци дека можеби сте биле заразени со коронавирус

Еспресо
Со пристигнувањето на нови предупредувања околу ширењето на коронавирусот, сигурно се прашувате дали тоа што сте се чувствувале лошо во февруари, значи дека, всушност, сте...