34.8 C
Скопје
18:46 - 22 јули, 2024

Ознака : 50 сентс

СветСлајдерСцена

Раперот 50 Сентс ја критикува Мадона: „Патетична е, вознемирува…“

Еспресо
Раперот 50 Сент повторно се мајтапи на сметка на Мадона објаснувајќи дека  „позира како девица, како за време на хитот „„Like a Virgin““. Тој го...