34.8 C
Скопје
18:42 - 22 јули, 2024

Ознака : 4.000 жени

Секојдневие

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Еспресо
Грчкиот модел и актер Јанис Спалјарас (44), уште пред пет години изјави за медиумите дека една работа буквално му го одбележала животот. Тој во едно...