33.8 C
Скопје
19:26 - 22 јули, 2024

Ознака : 18 век

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Миленикот на Америка половина од своето богатство го дава за вили од 18 век: Целиот проект вреди 35 милиони евра!

Еспресо
Поранешната ѕвезда на бендот „One Direction“, Хари Стајлс (26), ќе спои две помали куќи во една прекрасна вила каде ќе живее. Пејачот Хари Стајлс купи...