32.8 C
Скопје
19:53 - 22 јули, 2024

Ознака : 13 октомври

СлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 13 октомври

Еспресо
Овен Може да се надевате на позитивен исход од разговорот што ве чека. Доколку не сте задоволни од моменталната состојба на работното место, наскоро ќе...