36.8 C
Скопје
18:59 - 15 јули, 2024

Ознака : 103

ЕспресоЖенски печатСлајдер

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН: Стотројка слави 30-ка вечерва во МНТ

Ј.К.Д
Вечерва, со почеток од 18 часот во МКЦ ќе започне роденденската прославата по повод 30 години постоење на независното радио „Канал 103“. Настапуваат LELEE и Blaž од Словенија и...