-3.2 C
Скопје
23:55 - 8 февруари, 2023

(Видео) Жешкиот танц на Ивана Нол ги „запали“ фановите: „Баравте – гледајте!“

Ивана Нол нема намера да застане. Огнената Хрватка и веројатно една од најпопуларните навивачки во светот, на својот Инстаграм профил објави ново видео кое ги спобудале нејзините следбеници и фанови.

Сфаќајќи дека обожавателите уживаат во нејзината голотија, по принципот – баравте – гледајте,  Ивана ги почести со видео каде ја гледаме како изведува жежок танц.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

– Затоа што многу ви се допадна – кратко и јасно Ивана ја опиша причината за снименето видео, и брзо собра над 260.000 „лајкови“.

 

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....