5.8 C
Скопје
21:15 - 6 декември, 2023

(Видео) Тејлор Свифт не се одвојува од идната свекрва: Кој не би посакал ваква снаа полна со нежност и внимание?

Тејлор Свифт се врати на трибините на НФЛ како поддршка на момчето Тревис Келче.

Пејачката веќе неколку недели ужива во љубовната врска со американскиот спортист, но никој не очекуваше дека за нив толку ќе се зборува.

Вториот натпревар кој Тејлор го следеше од трибината на стадионот донесе спектакл. Тимот за кој навиваше победи, а Свифт повторно гледаше сè од ложата – во друштво на нејзината идна свекрва.

Нејзиното нагласено присуство на трибините ја зголемило продажбата на билети, а целиот стадион тој ден беше распродаден.

Снимката на која Свифт ја прославува победата и секој нејзин потег стана хит на социјалните мрежи.

За разлика од минатиот натпревар, Свифт и Келче овојпат го напуштија стадионот одделно, за да не бидат повторно мета на папараците.

Слични објави

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо

Неверојатно, Лепа Брена за еден ден ја распродаде загребска Арена: И тоа цела година пред концертот!

Еспресо
Се вчитува....