7.8 C
Скопје
20:50 - 20 февруари, 2024

(Видео) Цеца и Анастасија го „украдоа шоуто“ на премиерата на филмот „Недеља“: В очи паѓа скапата бунда на Анастасија

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ вечерва дојдоа на премиерата на филмот „Недеља“ која се случува во Белград.

Филмот за легендарниот пејач Џеј Рамадановско се чекаше со нетрпение, а Цеца ја отпеа песната „За крај“ која ќе се најде во филмот.

Интересно е што Цеца и Анастасија носат слични модни избори – двете се појавија во костуми и ги собраа сите погледи. В очи паѓа и скапата бунда која ја носи Анастасија.

Инаку, за оваа прилика Анастасија го промени имиџот и ја скрати косата, па сега премиерно го покажа новото издание.

Слични објави

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо

Аца Лукас осуден за нарушување на честа и угледот на уредничката на РТС Оливера Ковачевиќ

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Еспресо
Се вчитува....