17.8 C
Скопје
14:19 - 27 февруари, 2024

(Фото) Целосно се распадна и се налева со вино: Николија се расплака поради саканиот Реља

Српската пејачка Николија Јовановиќ се расплака откако ја слушна новата песна на својот сопруг Реља Поповиќ.

Јовановиќ објави дел од песната на ТикТок, заедно со фотографија на која пие вино, како и преписка со сопругот.

Имено, Реља ѝ ја испратил песната, а пејачката откако ја слушнала – му одговорила што мисли.

– Ова е моја! – му напишала Николија.

– Дали е? – ѝ одговорил Реља

– Да! Буквално се распаднав… – рекла пејачката.

Фото: Скриншот/ТикТок

Да потсетиме, Николија неодамна на една социјална мрежа објави дека плаче поради нејзината мајка Весна Змијанац.

Имено, тогаш таа се распадна поради негативните коментари на сметка на Весна, за која е исклучително приврзана.

„Не пеам како мајка ми и не готвам како мајка ми. Но, јас сум подобра мајка од мајка ми“, рече тогаш пејачката, меѓу другото.

Слични објави

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

еспресо

(Видео) Згодниот Педро Паскал пијан ја прими наградата САГ: „Правам будала од себе, но ви благодарам многу“

еспресо

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантна молба до Саша Поповиќ: „Те молам врати ме на сцена, ќе дојдам гола“

еспресо

Ана Севиќ проговори за работата: „Себеси постојано се критикувам“

еспресо
Се вчитува....