24.8 C
Скопје
15:19 - 13 август, 2022

Сузана Манчиќ прозборе за голите фотографии: Заработив повеќе од кој било во историјата на Плејбој

Поранешната лото девојка, 65-годишната Сузана Манчиќ, се присети на своите додворувачи и фотографирањето за насловната страница на српското издание на Плејбој во 2004 година.

– Еден мој додворувач се правеше дека е Ромео, па се качи на балконот од мојата соба. Тоа беше навистина лудо! Се случуваше некои да спијат во мојот лифт додека ме чекаа да се вратам дома. Многумина ми оставаа цвеќе на автомобилот… – рече Сузана, пренесува Нова.рс.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)

Сузана сега е среќно мажена за Гркот Симеон Окомокос, па признава дека нејзините додворувачи се разретчиле.

– Тоа не беа некои непознати луѓе или лудаци од улица, туку мажи со кои подоцна бев во врска, кои се грижеа за мене. Затоа избираа толку оригинални начини да ми го покажат тоа. Додворувачи имам и денес, но морам да бидам искрена, многу помалку од порано, а тоа што сум мажена менува се – додаде таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)

Водителката крена најголема прашина во јавноста кога позираше гола за насловната страница на српското издание на Плејбој во 2004 година.

Playboy

– Околината ме осуди, но пријателите и членовите на семејството ми кажаа дека тоа е исклучителен едиторијал. И не бев целосно гола, имаше многу цвеќиња. Не смеам да ви кажам колку пари заработив од овие фотографии бидејќи сум должна да ја чувам оваа информација во тајност. Можам само да кажам дека бев најплатена во историјата на српското издание на Плејбој – изјави Сузана.

Слични објави

Познато е кој англиски град има најголема шанса да ја организира Евровизија 2023, Лондон не е меѓу 7-те кандидати

Еспресо

Цеца го откажа концертот во Црна Гора: „Единаесет човечки животи неповратно згаснаа за неколку минути“

Еспресо

Лоша здравствена состојба на Салман Ружди: „најверојатно ќе го изгуби окото, нервите на раката му се отсечени, а црниот дроб е погоден и оштетен“

Еспресо

Попоски предупредува на голема претпазливост – ИЗРАЗЕНО НЕВРЕМЕ, еве кога (и во Скопје)

Еспресо

Лекарите открија зошто умираат вакцинираните лица кои се инфицираат со коронавирус

Еспресо

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо
Се вчитува....