20.8 C
Скопје
21:18 - 14 јуни, 2024

(Фото) Со овој фраер била Јелена Карлеуша кога упаднал Душко: „Таа е во врска со кошаркарот“

Пејачката Јелена Карлеуша се уште е во фокусот на јавноста откако неодамна во полиција го пријавила сопругот Душко Тошиќ за наводно насилство.

Ноќта кога спортистот наводно упаднал во вилата, Јелена била со другар, како што и самата кажа, а тоа всушност бил кошаркарот Никола Јовановиќ.

Како што открил добро упатен извор за српска Република, пејачката подолго време е во врска со кошаркарот, а тие редовно се посетуваат и гледаат, што во исто време било причина за бесот на Душко кога неодамна ги затекнал заедно во куќата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikola Jovanovic (@nikolajovanovic)

– Јелена и Никола одлично се согласуваат и веќе некое време се гледаат. Тоа го знаат нејзините блиски, пријателите, дури и самиот Душко, но секого би изнервирала бучавата среде ноќ во куќата. Затоа и реагираше Душко, но Јелена не сака да зборува за сето ова – открива изворот за српска Република.

Потсетуваме, на самиот ден на драматичната ситуација во вилата, Јелена Карлеуша се огласи на социјалната мрежа Инстаграм:

– За да ја смирам прашината што се крена околу моите брачни прилики, ќе ги замолам сите да бидат со разбирање за приватноста на моето семејство и за тешкиот период низ кој поминуваме. Нема да давам изјави на оваа тема и жалам што јавноста беше информирана за ова. Одиме понатаму и ќе биде подобро. Мора да биде. Ви благодарам на сите – изјави пејачката.

Боки 13 ја поддржа Јелена Карлеуша по инцидентот со Тошиќ: „Нејзината храброст е инспирација“

Слични објави

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо

Драгана Мирковиќ испрати порака до ќерката на Цеца Ражнатовиќ: Пејачките со години не беа во добри односи

Еспресо
Се вчитува....