16.8 C
Скопје
15:03 - 27 февруари, 2024

(Фото) Прослава кај Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада девојка: Аница блесна во тесен мини фустан

Партнерката на српскиот актер Лазар Ристовски, актерката Аница Лазиќ денеска слави роденден.

Во оваа прекрасна прилика таа се огласи на социјалната мрежа Инстаграм и на сите им соопшти дека ова е нејзиниот ден.

Аница позирала во елегантен мини фустан со светки, а во описот порачала:

„РОДЕНДЕНСКА, 18 декември, денеска е мојот роденден“,  напишала Аница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anica Lazic (@anicalazicofficial)


Во коментарите честитките се нижат, но меѓу нив нема порака од Ристовски.

Да потсетиме, Аница е 39 години помлада од Лазар и за нивната романса јавноста не престанува да зборува.

Иако се вели дека годините не се важни за вистинска љубов , многумина веруваат дека оваа разлика е, сепак, преголема.

Како и да е, нема сомнеж дека двајцата уживаат во својата љубов.

Слични објави

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

еспресо

(Видео) Згодниот Педро Паскал пијан ја прими наградата САГ: „Правам будала од себе, но ви благодарам многу“

еспресо

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантна молба до Саша Поповиќ: „Те молам врати ме на сцена, ќе дојдам гола“

еспресо
Се вчитува....