4.8 C
Скопје
22:30 - 18 април, 2024

Саша Ковачевиќ на платформа за возрасни: Пејачот ја повика Цеца да се претплати!

Светлана Цеца Ражнатовиќ во емисија ги повика за гости Саша Ковачевиќ и Александра Пријовиќ каде разговараа на многу теми, па дури и ја допреа темата за ОнлиФанс.
Саша и Прија открија многу работи од приватниот живот, а Цеца во еден момент не одолеа да му постави незгодно прашање на Ковачевиќ.

– Сале, пријателките ме замолија да те прашам кога се отвора твојата ОнлиФанс страница? – го прашала Цеца гостинот.

– Официјално задутре! Прво треба да станеш претплатник на неа – со насмевка одговори Саша и додаде:

– Морам да се консултирам со твоите колеги од режијата, да ми дадат информации што би можел да направам – одговори Саша.

– На ОнлиФанс? Да си го сликаш лицето! – рече Цеца низ насмевка.

Да потсетиме, Саша Ковачевиќ неодамна си купи црвено „порше“ за кое искеширал дури 120.000 евра.

Слични објави

„Црна“ низа денови: Два хороскопски знаци ќе имаат неволји во втората половина на април

еспресо

(Фото) Секси мама: Антониа Гиговска во провокативен фустан на моден настан во Хрватска

Еспресо

Саботажа: Џенан Лончаревиќ се сомнева дека жена му намерно го одовлекува разводот со врски

Еспресо

(Фото) Цеца покажа во каков луксуз го прослави првиот роденден внукот Крстан: Како во бајка

Еспресо

(Фото) Братот на Новак Ѓоковиќ и сопругата се најдоа среде бурата во Дубаи: Споделија морничави кадри

Еспресо

(Фото) Ова ли е Меган Маркл? Облечена во маица од 60 долари и речиси беш шминка

еспресо
Се вчитува....