7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

ПРЕД ТРИ МЕСЕЦИ СЕ ОМАЖИ ЗА СЕБЕ, А СЕГА СЕ РАЗВЕДУВА: Запознав еден посебен човек

Манекенката Крис Галера од Сао Паоло се омажила за себе во септември оваа година бидејќи веќе не можела да го чека „принцот на белиот коњ“ или, вистинскиот. Меѓутоа, таа издржала само 90 дена во брак и сега сака да се разведе бидејќи запознала некој посебен, пренесува британски „Mirror“.

„Бев среќна додека траеше. Почнав да верувам во љубов во моментот кога запознав некој посебен“, изјави 33-годишната бразилка за „The Daily Star“.

По венчавката во септември таа на својот инстаграм-профил напиша дека конечно стигнала до точката во која созреала и сфатила дека е силна и решителна жена.

Сепак, очигледно новата љубов била посилна од тоа и Крис одлучила дека е време за развод.

Слични објави

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Снег и на пониските места, еве кога!

Ј.К.Д

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Моника Белучи блеска од насловната страница на „Sunday Times Style“

Еспресо

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.
Се вчитува....