-3.2 C
Скопје
23:50 - 8 февруари, 2023

Ова не е фотомонтажа, Ванда Нара се врати во прегратките на Икарди ФОТО

Фудбалерот Мауро Икарди кој постојано беше во центарот на вниманието на светските медиуми поради сопругата Ванда Нара од која во големата бура и расправии летоска се разведе по осумгодишен брак, објави фотографија од Малдиви на која тој е фотографиран токму со Ванда.

Кога познатата Аргетинка беше уловена како се бакнува во еден ноќен клуб со познатиот пејач Л-Гантеом кој е 13 години помлад од неа никој не веруваше дека таа пак ќе му се врати на Икарди, поготово што тогаш сите пишуваа дека пејачот не му е баш омилен лик на познатиот фудбалер.

Сепак, рајот во Малдиви ги спои повторно поранешните сопружници.

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....