10.8 C
Скопје
21:33 - 28 февруари, 2024

Јована Јеремиќ го менува животот поради бизнисменот: „Ќе доаѓам на работа со авион“

Водителката Јована Јеремиќ последните денови го привлече вниманието на јавноста поради врската со познат бизнисмен.

Имено, откако таа јавно објави заеднички фотографии со Драган Станковиќ, јавноста не престанува да се интересира за нивната врска. Јеремиќ истакнува дека Драган е првиот маж кој сосема ѝ одговара и дека на него може да се потпре во секое време, што сега ѝ е најважно.

Сепак, по разводот со политичарот Воислав Милошевиќ, Јована често зборуваше дека е сигурна дека ја чека нешто големо и дека нејзиниот иден сопруг ќе биде моќен и богат, со оглед на тоа што, како што истакнува, смета дека не заслужува нешто помалку од тоа, бидејќи таа сама стекнала се во животот и се изборила за својата позиција.

Водителката за ова проговори во интервју пред извесно време, а донекаде си предвидела се што и се случува во моментов.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

– Сега кога зборувам за мојот втор сопруг, како да го гледам, но го нема, се уште не сум го запознала а точно знам каков ќе биде. Овој дечко со кој бев до неодамна, знаев дека не е тој. Мојот втор сопруг ќе биде моќен човек, нема да биде од Србија, по потекло ќе биде наш, а живее во странство. Цело време ќе бидам во авион, тоа го знам, ќе доаѓам на работа со авион за да ја одработам емисијата. Мојот сопруг ќе биде како сопругот на Сандра Мелниченко. Или ќе се занимава со нафта или ќе има синџир ресторани и кафулиња, некој ќе мисли дека сум луда, но така ќе биде – рече Јована.

Сепак, Драган иако нема синџир ресторани и кафулиња, има синџир пекари, тој е многу успешен и богат, баш како што си посака Јована.

 

Слични објави

(Видео) Јована Јеремиќ провоцира: Ги покажа градите и задникот додека вежбаше

Еспресо

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо
Се вчитува....