23.8 C
Скопје
04:30 - 23 јуни, 2024

(Фото) Тања Савиќ се пофали со своето момче: Како холивудски пар

Тања Савиќ веќе некое време ужива во љубовта со 11 години помладиот пилот Мухамед Муки Бешиќ, а како што може да се види, двајцата не се разделуваат.

Пилотот секаде ја следи пејачката, па моментално се заедно во Германија каде Тања имаше настап. По настапот отишле во хотелот и во лифт направиле малку попровокативно селфи отколку што обично прават. Савиќ ја подигнала ногата, а натколеницата се гледа дека ѝ е повредена, додека Муки се смешка и во рака ја држел чантата на пејачката.

Потсетуваме, неодамна во медиумите се појавија шпекулации дека пејачката му го кажала судбоносното „да“ на својот избраник, меѓутоа, таа во едно интервју го нарече Муки спонтано „свој сопруг“, додека  а се уште не е потврдено дека љубовта ја крунисале со брак. .

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....