17.8 C
Скопје
14:57 - 20 април, 2024

(Фото) Прва објава на Ана Бекута по отсуството од „Ѕвездите на Гранд“: Еве со што е преокупирана пејачката

Instagram

Јавноста ја заинтригира веста дека Ана Бекута на извесно време заминува од Звезде Гранда. Имено, откако Ана Бекута не се појави на снимањето на „Ѕвезде Гранда“, челниците на „Гранд продукција“ изјавија дека членката на жирито нема да присуствува на следното снимање од оправдани причини.

„Гранд продукција“ објави дека пејачот Драган Којиќ Кеба ќе ја замени Ана Бекута и ќе ја преземе работата со нејзините кандидати во следните пет емисии, а причината за отсуството на Ана не е позната.

И додека сите нетрпеливо чекаат пејачката да излезе во јавност и да открие што се случува, таа ги стави на мирување работните обврски.

Имено, Ана објави видеоснимка од гробот на Милутин Мркоњиќ и покажа дека му однела раскошен букет. Таа објасни и дека денот е важен за Мрка со кого мина повеќе од една деценија во љубов.

 

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....