1.8 C
Скопје
03:51 - 21 февруари, 2024

(Фото) Прва фотографија од синот на Милош Биковиќ: Ивана разнежни многумина

Вереницата на српскиот актер, Милош Биковиќ, Ивана Малиќ вчера за прв пат објави фотографија од нивниот син Василиј.

На фотографијата се гледаат само неговите нозе, а гордата мајка додала емотикони од снегулки, шепи и жирафи како дел од оваа објава која многумина ги разнежни. Следбениците на инстаграм ѝ честитаа за новороденчето во коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

Популарната двојка својот син го крсти Василије затоа што се роди во пресрет на свети Василиј, поточно на 9 јануари, само неколку дена пред роденденот на татко му. Затоа Биковиќ на Инстаграм истакна дека тоа е најубавиот подарок за неговиот роденден и празниците, но и најголемиот благослов.

Слични објави

Анабела и Луна за кавгата со Весна и Ѓоле Ѓогани: Нема потреба да се смириме, тие се големи моралисти

Еспресо

„Не ме прашувајте за Пријовиќ“: Хит одговор на градоначалникот на Сплит

еспресо

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо
Се вчитува....