9.8 C
Скопје
00:39 - 27 февруари, 2024

(Фото) Онлифанс моделката Орла Мелиса Слоун уценувала неколку фудбалери на Челзи: Ѝ прети затвор откако признала три дела

Општо познато е дека фудбалерите имаат голема страст за флертување, особено кога станува збор за забава со убавици и моделки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Младоста и парите се многу моќни оружја, но и опасни. Фудбалерите можат да ја имаат речиси секоја убава девојка, бидејќи и убавиците се заинтересирани за нивната економска моќ но и за славата, па преку нив сакаат и тие да се прослават. Како што е најпознатиот случај, со Џорџина Родригез (девојката на Роналдо).

Токму тоа им се случи на неколку играчи на Челзи со 22-годишната манекенка Орла Мелиса Слоун. Ѕвездата на сајтот за возрасни „OnlyFans“ се покажа како вистинска опасност за фудбалерите за кои е заинтересирана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Во аферата вклучени се Бен Чилвел, Мејсон Маунт и Били Гилмур, колку што е познато во моментов.

Сите тројца имале врска со неа, но кога решиле да престанат да се гледаат, таа почнала да ги малтретира и уценува. И покрај тоа што станувало збор за секс за една ноќ, за неа тоа била како да е во врска со нив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Гласините велат дека манекенката поседувала 21 телефонски број на различни познати фудбалери.

Сега, таа се соочува со затворска казна откако признала три дела: едно за ненасилно вознемирување на Чилвел и две за малтретирање на Маунт и Гилмур.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Но, не се само играчите кои претрпеле малтретирање и вознемирување од конретната убавица. Свои фанови имаат и тренерите како Пеп Гвардиола. Еден пример е неговата згодна обожавателка – боксерка Ел Брук, која има 700.000 следбеници на Инстаграм.

Британката во интервју за „Бетинг Сајтс“ го изрази своето мислење за шпанскиот тренер и призна дека е „многу жежок“: „Сега е позгоден отколку кога имаше коса. Тој е како шпански крал!“

 

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....