34.8 C
Скопје
18:29 - 22 јули, 2024

(Фото) Како изгледа ќерката на Мајкл Џексон: Убавица со долги нозе

Американската актерка, пејачка и модел Парис Џексон (26) вчера покажа стилизиран изглед за ручек во „The Butchers Daughter“ со пријателка во Лос Анџелес, пишува Дејли меил.

Ќерката на покојниот Мајкл Џексон ги покажа затегнатите нозе во тексас шорцеви и кафени кожени чизми до глуждови со реси. Парис за летното излегување носеше бела маица и кафена блуза.

Нејзината руса коса беше стилизирана во природни бранови. Младата славна личност носеше лесна шминка. Особен детал – очила за сонце со златна рамка.

Парис е единствената ќерка на починатата суперѕвезда Мајкл Џексон и неговата поранешна сопруга Деби Роу. Таа има и брат, Мајкл Џозеф Џуниор.

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....