10.8 C
Скопје
20:06 - 28 февруари, 2024

(Фото) Јована Јеремиќ во секси издание на Утринска: Пердуви, градник на „повелете“, циркони…

Јована Јеремиќ реши да го почитува новогодишниот дрес код, па во утринската програма облече бел плишан фустан со проѕирни отвори.

Освен циркони, оваа креација има и пердуви.

Пинк?принтскрин

Пинк?принтскрин
Пинк?принтскрин

Инаку, Јована конечно својата среќа во љубовта ја пронајде во прегратката на бизнисменот – сопственик на пекарници – Драган Станковиќ.

„Многу е јак, пред се како маж, а потоа и како бизнисмен. Организиран е и подготвен на жена како мене да ѝ пружи сигурност“, неодамна откри Јована.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо
Се вчитува....