18.8 C
Скопје
09:14 - 26 септември, 2023

(Фото) Емили Ратајковски позира во бикини во својата кујна

Манекенката Емили Ратајковски позира во кујна во костим за капење, кои се дел од колекцијата на нејзиниот бренд.

Таа позира и во провокативен бел костим за капење, легната на подот покажувајќи ја својата извајана фигура.

Манекенката со овие фотографии предизвика многу позитивни коментари, но имаше и такви кои се прашуваат: „Дали таа некогаш се облекува“

 

Слични објави

Неделен финансиски хороскоп: Нови можности за Биковите, убава понуда за Стрелците, парични промени за Водолиите…

Еспресо

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо
Се вчитува....