14.8 C
Скопје
10:02 - 2 јуни, 2023

(Фото) Андријана Јаневска на прошетка во Милано со својот внук Александар

Пејачката Андријана Јаневска објави фотографија од Милано, каде отпатувала за да и помогне на нејзината сестра која неодамна доби син. Радосната тетка се пофали дека е на прошетка со внукот Александар. До фотографијата напиша „теткински работи“.

Пејачката објави и фотографија од подарокот за внукот – дрес од фудбалскиот клуб „Милан“.

Јаневска неодамна на забавната манифестација „Златна буба мара“ заедно со Игор Џамбазов ја испеа „Ми заплакало селото Ваташа“, изведба која беше дочекана со воодушевување од публиката, но и од граѓаните кои не беа во публиката па со денови на социјалните мрежи го споделуваа видеото од овој моќен настап.

Слични објави

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо

(Фото) Сопругата на Брус Вилис им се обрати на фановите во име на семејството: „Продолжуваме да веруваме и никогаш нема да изгубиме надеж“

Еспресо
Се вчитува....