39.8 C
Скопје
16:17 - 19 јули, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ позира во евтин костим за капење, но еден детаљ е прескап

Ќерката на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги спакува куферите и замина на заслужен одмор на Ибица, од каде што објави фотографија преку социјалната мрежа Инстаграм.

Ражнатовиќ во таа прилика уживаше на јахта, додека нејзиниот аутфит привлече големо внимание во јавноста.

Имено, Анастасија позираше во костим за капење од две и пол илјади денари, но затоа капата што ја носеше ја чинела 550 евра.

принтскрин

Да потсетиме, Анастасија Ражнатовиќ неодамна престојуваше во Германија со нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ и покрај дебаклот на српската фудбалска репрезентација, тие две, судејќи по сликите на социјалните мрежи, одлично се забавуваа.

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....