25.8 C
Скопје
09:58 - 24 јуни, 2024

Џенифер Лопез собра одбрана околу себе: Најдобар кризен тим за разводот, а куќата е веќе на продажба

Актерката и нејзиниот сопруг Бен Афлек активно ги подгреваа гласините за развод во последните неколку недели. Двојката се венча во 2022 година.

54-годишната американска пејачка и актера Џенифер Лопез се обидува да се одбрани. За ова пишува The Sun.

Лопез ангажирала кризен тим за комуникација за да ги преземе следните чекори бидејќи планира да стави крај на двегодишниот брак со оскаровецот Бен Афлек.

Откако инсајдер соопшти дека е „апсолутно јасно дека разводот на парот е неизбежен“, Џеј Ло „презема чекори за да се заштити“ од прекумерното внимание на јавноста.

„Таа би сакала да ја спаси ситуацијата, но ако не може, вети дека барем ќе излезе од разводот во врвна форма“, рече изворот за Сан.

Инаку, замокот во Бел Ер, кој популарната двојка го купи минатата година по долга потрага на „домот од соништата“, веќе се наоѓа на пазарот на недвижности по вредност од 60 милиони долари.

Слични објави

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо
Се вчитува....