9.8 C
Скопје
01:38 - 15 април, 2024

„Да се ​​биде ѕвезда е многу скапо“: Шерон Стоун зборува за негативната страна на популарноста

65-годишната актерка Шерон Стоун во новото интервју за Ин стајл (InStyle) проговори за непријатните последици од славата.

Таа забележува дека популарноста на човекот му наметнува нови обврски. Актерката позира и во фотосесија за списанието.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by instylemagazine (@instylemagazine)

Како славна личност, Стоун рече дека повеќе не може да лета на редовни авиолинии и дека мора да ангажира персонал за да ја осигура нејзината безбедност и да „излезе со стил“, вклучително обезбедување, шминкери, стилисти…

„Сега барем луѓето разбираат дека Џенифер Лоренс не може само да се качи на обичен авионски лет. Ниту Шерон Стоун не може да го направи тоа, без разлика колку филмови да снима“, вели ѕвездата и додава „Ме познаваат дури и во амазонска прашума“.

Вели и дек редовно таа ќе ја добие сметката ако вечера со група. „Да се ​​биде познат е многу скапо. Одите на вечера и има 15 луѓе на масата, а кој ја добива сметката? Секојпат вие, вие ќе добиете сметка за вечера од три илјади долари”.

 

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....