35.8 C
Скопје
19:50 - 15 јули, 2024

Цеца одбруси на прашање за партнер: „А што мислиш, зошто сум сама?!“

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ сними дует со Жељко Јоксимовиќ, а потоа и со младиот колега Михајло Веруовиќ Војаж.

Во песната има стих „Што ќе сум ти јас кога имаш жена покрај себе?“, а Ражнатовиќ коментираше дали некогаш ѝ се случило токму тоа д го праша некој маж.

– Да! (се смее) А што? Никогаш не сте го кажале тоа?! На сите им се случи тоа и ќе се случува, нè има секакви – изјави Цеца, пренесуваат српските медиуми.

Пејачката потоа раскажала дали некогаш била во ситуација некој маж да и ветил нешто, а да не исполнил.

– Ако почнам да раскажувам, ќе го завршиме интервјуто за еден месец. А што мислиш, зошто сум сама?! Па баш затоа што понудите се…Понудите се такви што не вредат ни да се спомнат. Ништо важно, секогаш се наоѓа нкој кој ти дели комплименти. Секогаш се наоѓа некој кој се мотка околу тебе“, вели Цеца, пренесува српски Телеграф.

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....