20.8 C
Скопје
04:41 - 15 јули, 2024

(Видео) Каде ќе патува и со кого: Пред домот на Бен Афлек, нова приколка за семејни патувања

Во услови на се погласни гласини за можен развод меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек, се чини дека Бен решил да патува бидејќи сребрената приколка Airstream, која обично се користи за семејни одмори, била забележана пред неговиот дом во Брентвуд, пишива Дејли меил.

Очевидци снимиле возач во пикап како паркира комбе во дворот на изнајмената палата на Афлек во Брентвуд, за која плаќа 100.000 долари месечно.

Трејлерот е доволно простран за да ги собере не само трите деца на Афлек – 18-годишната Виолет, 15-годишната Серафина, ака Фин и 12-годишниот Семјуел – туку и поранешната сопруга на актерот Џенифер Гарнер.

Откако Бен се исели од палатата вредна 60 милиони долари што ја делеше со Лопез, тој се преселил на неколку блока од куќата на неговата поранешна сопруга за да може почесто да ги гледа своите деца. Сега Гарнер силно го поддржува Афлек и не губи надеж дека ќе го смири со Лопез.

Актерот го прослави Денот на таткото во друштво на поранешната сопруга, а Лопез, која остана сама на овој празник, му честиташе на својот сопруг преку Инстаграм.

Ако Гарнер е спокојна поради тоа што е вмешана во семејната криза на нејзиниот поранешен сопруг, тогаш сегашното момче на Гарнер, бизнисменот Џон Милер, воопшто не е задоволен од ваквиот развој на настаните.

„Тој длабоко се грижи за Бен и сочувствува со она низ што минува со Џенифер. Но, тоа не значи дека Џен треба да биде таа што ќе ги реши проблемите на нејзиниот поранешен сопруг со неговата сегашна сопруга. Нема смисла. Џен е таква грижлива и прекрасна жена и мајка, а меѓу неа и Бен нема ништо друго освен длабоко пријателство и поврзаност. Џон не сака ништо повеќе освен Бен да биде добро, но Џенифер (Гарнер) не мора да ја игра улогата на бебиситерка за него. Бен мора сам да го сфати тоа, а неговата екс сопруга не е одговорна за Џен“, изјави извор близок до Гарнер.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....