20.8 C
Скопје
05:14 - 15 јули, 2024

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

Неодамна Драгана ги изненади сите кога јавно ѝ го честиташе бракот на ќерката на Цеца, Анастасија.

– Се најдобро од срце – напиша Драгана и стави емотикон срце, а „мрежите“ веднаш се запалија.

пинтскрин

Сега Цеца го искоментира гестот на Драгана.

„Ми беше многу драго, тоа е навистина убав гест и само луд човек во тоа може да гледа нешто лошо. Напротив, фала Богу, така и треба, и тоа се некои убави работи. Жената честиташе за нешто што е убаво и што е важно за моето семејство и многу ѝ благодарам“, рече Цеца за српски Телеграф.

Потсетуваме, Цеца и Драгана долги години не зборуваа бидејќи беа скарани и важеа за големи непријателки на естрадната сцена.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....