14.8 C
Скопје
07:22 - 26 септември, 2023

Бритни Спирс за разводот: Да не бев „татина воинка“ ќе ме праќаа на разни места, за да ме „средат“ лекарите!

Бритни Спирс која по 14 месеци брак се разведува од нејзиниот сопруг Сем Ашгари на својот Инстаграм профил им се заблагодари на своите најблиски за поддршката.

„Како што знаете, Сем и јас повеќе не сме заедно. Да бидам со некого шест години, колку е тоа, малку сум шокирана, но… не сум тука да се објаснувам, искрено, тоа не е ничија работа. Навистина не можев повеќе да ја поднесам болката. Телепатски некако ми стигнуваат пораки од пријатели, поддршка која ми го топи срцето и сум ви благодарна за тоа. Бев силна овде долго време, се изгледаше совршено, но беше далеку од вистината. Мислам дека сите го знаеме тоа. Би сакала да ги покажам моите емоции, солзи, како навистина се чувствувам, но поради некоја причина, секогаш го криев тоа. Да не бев „татина воинка“ ќе ме праќаа на разни места, за да ме „средат“ лекарите! А тогаш најмногу ви треба семејството. Претпоставувам дека треба да те сакаат безусловно, не од конкретни причини. Значи, ќе бидам силна колку што можам. Всушност, добро сум. Како и да е, се најдобро и не заборавајте да се смеете“, вели Бритни.

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....