15.8 C
Скопје
21:54 - 14 април, 2024

Бред Пит и Инес го направија во тајност најважниот чекор, честитки од сите страни: „Посреќни се од кога било“

Актерот Бред Пит (60) и дизајнерката на накит Инес де Рамон (34) се вљубени од средината на 2022 година, а се чини дека сега ја подигнале врската на повисоко ниво.

Извор близок до парот откри дека парот живее заедно и дека Инес се вселила во замокот на актерот, пренесува Пипл.

– Тоа е сосема од неодамна. Тие се многу среќни, а таа е посреќна од кога било – рекол изворот и додал дека Инес сепак го сочувала својот стан. Многу обожаватели веруваат дека ова е голем чекор за Бред, бидејќи врската со Инес е првата вистинска врска на актерот по разводот.

На почетокот својата љубов ја држеа подалеку од очите на јавноста, а во последно време се почесто се гледаат како излегуваат заедно.

И додека едни им честитаат на новиот чекор, други веруваат дека само заедничкиот живот ќе ја открие вистинската природа на нивната врска.

Покрај тоа, многу обожаватели се загрижени поради фактот што актерот не се одлучил на најсериозниот чекор – средба со децата. Додека едни тврдат дека причината за тоа е бавниот тек на развојот на врската, други сметаат дека вистината лежи во тоа што тој всушност нема никаков контакт со своите деца.

Да потсетиме, тој има три биолошки деца со актерката Анџелина Џоли – ќерката Шајло и близнаците Нокс и Вивиен, а таа претходно ги посвои Пакс, Медокс и Захара, кои Бред ги прифати како свои.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....