Ѕвездите од „Самрак сага“ со години биле во тајна врска: Да ме запросеше, ќе се омажев за него

Кристен Стјуарт (29) и Роберт Патинсон (31) со своите улоги во филмот „Самрак сага“ го залудеа светот.

Фановите на филмот ги воодушеви веста дека Кристен и Роберт се засакале и во приватниот живот, но нивната врска не потрајала. Иако му била неверна, Кристен признава дека сакала да се омажи за него.

„Со години бевме заедно. Тој е мојата прва љубов. Не сакавме да се држиме за рака додека шетавме по улица за да не даваме материјал за фотографирање. Од друга страна, моето момче не можев да си го држам за рака“, рекла Кристен, која тврди дека не е само нејзиното неверство виновно за раскинувањето, туку и други работи.

„Да ме запросеше, ќе се омажев за него. Мислев дека тој е вистинскиот“, додала претходно. По раскинувањето секој тргнал по својот пат, а таа дури и се откажа од мажите, па по две неуспешни врски со жени сега е во врска со писателката Дилан Мејерт.

„Ми рекоа, ако ти е грижа за кариерата, не се појавувај во јавност со девојка ти за рака. Ако го направиш  тоа, ќе добиеш улога во Марвел. Не сакам да работам со такви луѓе. Животот е едно големо натпреварување во популарност“, заклучила Кристен, која во „Самрак“ ја глумеше средношколката Бела која беше вљубена во вампир.

Слични објави

Како да е гола! Водителката од „Ѕвездите на Гранд“ ги збуни гледачите! (ФОТО)

Igor

Фотографии од холивудските ѕвезди од младоста ќе ве вратат во носталгичните 80-ти години (ФОТО)

Васко Спасоски

Tинејџери го слушале албумот на „Џудас прист“, па пукале во себе: Песната им кажала да се убијат?

Еспресо

СТИГНАА РЕЗУЛТАТИ ОД ОБДУКЦИЈАТА: Ова се вистинските причини за смртта на фронтменот на Продиџи!

Igor

Славниот дизајнер на црвениот тепих прошетал во преголемо одело и ЦРВЕНИ ШТИКЛИ (ФОТО)

Igor

НЕОБИЧНА СОРАБОТКА: Еве во каков заеднички проект се вклучени Опра и принцот Хари

Igor

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Дали користите погрешна крема за лице?

Igor

Штруд­ли со смок­ви и сода-би­кар­бона

Igor

Ни АНА ВИНТУР ни ВИКТОРИЈА БЕКАМ: Оваа жена е моментално НАЈМОЌНА во светот на модата

Igor

ЈА ОБВИНИЈА ДЕКА ИМА СИЛИКОНИ: Емили Ратајковски покажа со што располага

Igor

Се е подготвено: Вечерва започнува „Макфест“!

Igor

ТЕМНАТА страна на гламурозната свадба на Рамос

Igor