ВОДИТЕЛКАТА ГО ПОКАЖА СВОЕТО СОВРШЕНО ТЕЛО, и ја израдува машката популација! (ФОТО)

Николина Пишек има две ќерки, а слободно може да се пофали со совршено тело.

Таа го израдува машкиот дел од популацијата, кога објави фотографии на Инстаграм во бикини. Сепак многумина ги изненади што најави дека „голите фотографии допрва следат“.

-Допрва на лето ќе ви пружам пекол со голи фотографии, напишала Николина на најновата објава на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Tek na ljeto ću vam priuštiti pakao s golim fotkama. Warm up. #beach

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

 

 

View this post on Instagram

 

Jos uvijek nemam fotografija s odjećom. Sorry. #nofilter 🥴

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Слични објави

Принцот Вилијам отворено: Сосема сум во ред ако моите деца се хомосексуалци

Igor

Интервју со пејачот Даниел Крстески: После Балашевиќ и Коен не можам да слушам „Два Бона“ и Таско (ФОТО)

Igor

Леди Гага ќе ја глуми „црната вдовица“ на Гучи

Igor

Пробајте ги уште денес – 5 НАЈТЕШКИ секс пози кои ќе ве препородат

Igor

ГО НАПАДНАЛА БИВШАТА ЖЕНА: Актерот крвав, на носилки и со изгореници од цигари по лицето

Igor

Можете ли да погодите со што би се занимавал Роналдо да не е фудбалер?

Igor

Остави Коментар

дваесет − дванаесет =

Слични објави

Викторија и Дејвид Бекам ги крстија децата, а кума им беше Ева Лонгорија! (ФОТО)

Слободен Печат

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ексклузивно интервју со Тамара Тодевска: Среќна сум за научената лекција, сега е време за нови победи и успеси!

Васко Спасоски

ИМАТЕ ВАШ ТИП: Зошто излегувате со различна верзија на истата личност?

Igor

Здрави грицки од вашата кујна: Сусам интегрални кекси

Igor

Секси тренд на Инстаграм поради самоизолацијата: Убавици позираат голи од своите домови! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian