13:59 - 19 април, 2024

(Видео+фото) Шокантна снимка на Јована Јеремиќ: Се гали по голите нозе, го витка телото и извикува „Драгане, Драгане“!

Српската водителка Јована Јеремиќ редовно се снима во студио во текот на паузите на снимањата, па сега со објавата ги распамети мажите. Имено, таа танцувала на една песна, па цело време го виткала телото и се допирала, а на социјалните мрежи коментираат дека никогаш не изгледала подобро.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)


Јована одамна си ветила дека до лето ќе биде „ракета“, односно дека ќе ја доведе својата фигура до совршенство.

„Ги гледам моите фотографии од минатата година и верувајте, сега изгледам десет пати подобро во костим за капење. Презадоволна сум од постигнатиот резултат, па оваа година плажите ќе  горат кога ќе се појавам“, напишала водителката неодамна на Инстаграм.

Инаку, објавите на Јеремиќ често создаваат хаос на социјалните мрежи, бидејќи водителката за сè зборува искрено и без цензура.

Последна во низата ситуации за која се зборува со денови, а е поврзана со Јована е дека добила „ролекс“ од добра пријателка. Исто така, во едно гостување на телевизија, Јована го покажа и скапоцениот прстен што го добила од својот избраник, бизнисменот Драган Станковиќ, а кој често ја изненадува и опсипува со скапи подароци.

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....