„Ве молам, простете ми“: Што се крие зад мистериозната порака на Ријана?

Убавицата од Барбадос, 31-годишната Ријана ги збунила фановите на Инстаграм со необичната порака, а дури и странските медиуми се нашле збунети после ова. Во пораката на пејачката пишува дека бара прошка од сите со кои не била во добри односи во текот на минатите години.

„На сите мои пријатели/семејството/соработниците на кои сè уште не сум им се јавила, а ме чекаа со месеци… Ве молам, простете ми. Оваа година беше тешка и напорна и работам на една ситна работа што се вика рамнотежа. Се гледаме наскоро“, напишала Ријана.

Покрај пораката објавила и селфи, а познато е дека минатата година ѝ беше многу бурна. Бидејќи за приватниот живот Ријана не се изјаснува, сите се запрашаа поради што пејачката го упати јавното извинување.

Слични објави

Емина Јаховиќ му прости на турскиот милијардер што ја остави поради младата глумица (ФОТО)

Igor

Самохрана мајка му испратила порака на Ештон Качер, а неговиот потег ги шокирал сите (ФОТО)

Igor

Вкусен и сочен колач со гриз, круши и карамела

Igor

Маска со кафе за сјајна и мека коса

Igor

Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Страсната афера на Наоми Кембл и Мајк Тајсон! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

11 − десет =

Слични објави

Прв пат го покажа најмалото дете: Ким Кардашијан го покажа својот син пред светот (ФОТО)

Igor

Познат српски пејач остана без покрив над глава: Сопругата го избркала зашто му ја дознала љубовницата (ФОТО)

Igor

Најлудиот рекордер на светот: Четири часа целата глава му била покриена со пчели!

Еспресо

ЅВЕЗДИТЕ ОД РЕГИОНОТ ЗА ТАМАРА: Поддршка од Карлеуша, Марија Шерифовиќ, Беквалац… (ФОТО)

Igor

„Дајте му вода и шеќер, го убивме“: Бака Прасе го поткачи Раста – погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Почина познатиот актер: Неговото срце запрело на ОТВОРЕН ПАТ

Igor