Вака се носи моментно најпопуларниот тренд: Ким Кардашијан во феноменален стајлинг

Ким Кардашијан е позната по своите провокативни стајлинзи, а често се наоѓа на мета на критиката, но овој пат нејзината модна комбинација нема мана.

На церемонијата „Ноќ на ѕвездите“ се појави во придружба на сопругот Каније Вест во фустан кој ги истакна нејзините заносни облини.

Profimedia

Металик бојата како и монохроматскиот стил се големи сезонски трендови, на кои ни Ким не им одолеа.

Овој стајлинг е за посмелите дами кои сакаат да бидат забележени.

Со оглед на упадливата гардероба, Ким не претерувала со накитот.

Провидните сандали, кои ги освоија дамите, феноименално се вклопија во оваа комбинација.

Слични објави

МОЌНО И ВПЕЧАТЛИВО: Тамара со неверојатен настап на Евросонг (ВИДЕО)

Igor

Ријана за првпат со дураг на насловна на Вог: Единствената работа која навистина може да го подигне детето е љубовта

Еспресо

Меланија двапати го одби обидот на Трамп да ја фати за рака: Првата дама, иако лута, никогаш подобро не изгледала! (ФОТО)

Еспресо

Рене Зелвегер се појави во одличен фустан со кој ги надмина Бијонсе и Анџелина Џоли! ФОТО)

Еспресо

Сè е црвено додека Ријана позира за Денот на вљубените

Слободен печат

Сите зборат за задникот на Бијонсе во новата колекција на Адидас! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

шест + 11 =

Слични објави

Добро искомбинирани бои и две машнички во косата – Цеца го прифати предизвикот (ФОТО)

Еспресо

Џенифер ги покажа совршените мускули: Еве како вежба латино дивата (ВИДЕО)

Igor

Штотуку Ирина се исели, Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер

Igor

Игор Џамбазов: Девет дена не излегов од соба на одмор во Грција (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Модно промашување на Сара Џесика Паркер: Никого не остави рамнодушен, но НЕ во позитивен контекст

Igor

Најпознатата плус сајз манекенката ги објави првите фотографии од новородениот син (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо