Цеца воодушевена од дочекот во Штип: Погледнете со што ѝ била преполна собата! (ВИДЕО)

Синоќа српската фолк ѕвезда Светлана Ражнатовиќ Цеца гостуваше на манифестацијата Штипска пастрмајлијада, а на нејзиниот настап се претпоставува дека присуствувале околу 20.000 луѓе.

Пејачката пристигнала во градот на пладне, а кога се појавила во хотелот, ја дочекало изненадување уште на вратата од апартманот.

Цеца била воодушевена од дочекот, а тоа го споделила и со своите фанови на Инстаграм.

Погледнете како ја изненадиле.

Publiée par Urbanista – Boutique Hotel sur Samedi 21 septembre 2019

Слични објави

„Грдата Бети“ е бремена! (ФОТО)

Слободен Печат

Како изгледа убавата Шарлиз Терон без шминка и гламурозни фустани? (ФОТО)

Еспресо

Вупи Голдберг прифати повторно да се врати во „Star Trek“

Еспресо

Ана Винтур советува кои парчиња облека ЗАДОЛЖИТЕЛНО да ги зачуваме и за наредната сезона!

Igor

КАЛИОПИ продолжува со настапи во регионот: На импресиите им нема крај (ВИДЕО)

Igor

Ема Стоун е принудена да ја откаже венчавката поради коронавирусот

Еспресо

Остави Коментар

17 − 12 =

Слични објави

Се сеќавате на оваа буцкаста пејачка од македонската естрада? Таа ослабе и денес е „риба“ и пол (ФОТО)

Igor

ЕСМА ГО ОТКРИЛА НЕЈЗИНИОТ ТАЛЕНТ: Малиша има нова песна и спот „Теби се предајем“

Igor

Тажни зборови на Џокер за брат му кој се предозирал: Го чувствувам, како да е постојано тука и ме води… (ФОТО)

Васко Спасоски

Овој рецепт го користат и манекенките: Рамен стомак за само три дена

Igor

Се туширате со врела вода? Откако ќе го прочитате ова веднаш ќе престанете!

Igor

Младата Били Ајлиш ќе ја пее насловната нумера за новиот „Џејмс Бонд“: Уште сум во шок!

Еспресо