19.8 C
Скопје
04:32 - 20 јули, 2024

ЦЕЦА ЈА РЕНОВИРАШЕ ВИЛАТА: Во ОВАА ПРОСТОРИЈА вложила најмногу пари (ФОТО)

Во стилот на балканска дива, Цеца со години живее живот на светска ѕвезда, a тоа важи и за нејзината луксузна вила.

Таа во вилата има базен и спа-центар кои со години биле неупотребливи. Затоа, при реновирањето на вилата, одлучила најмногу пари да вложи токму во базенот. Иако сето тоа траело доста долго, сега семејството Ражнатовиќ ќе може да ужива во базен, сауна, простор за масажа…

Наводно, Цеца со години не била задоволна од тоа како е уредуван овој дел од нејзината куќа, но конечно нашла добри работници кои завршиле добра работа.

базен
Принтскрин/Инстаграм

[ReviewDisclaimer]

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....