Три хороскопски знаци ПОСТУДЕНИ ОД МРАЗ: Ќе ви го скршат срцето без око да им трепне

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи.

Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, тоа го прават дури и со своите емоции.

Еве за кого се работи:

БЛИЗНАЦИ

Близнаците се симпатични, духовити и паметни и затоа лесно можете да се вљубите во нив. Сакаат да им биде убаво со нив, но ако почнете да претерувате со барања и услови, лесно може да го променат расположението и да ве остават со скршено срце.

ЛАВ

Тие имаат неверојатно големи ега и постојано се во војна помеѓу супериорноста и инфериорноста. Ако ги навредите, очекувајте дека можат навистина да ве повредат. Интересно е што тие може да не ве остават, ама ќе ве повредат до степен што ќе ве натераат вие да ги оставите.

СТРЕЛЕЦ

Тие повредуваат затоа што им е здодевно. Затоа, ако сте повредени од Стрелец, секогаш имајте на ум дека не сте вие виновни. Во нивниот свет ништо не е стабилно. Ако сте и вие во истата несериозна фаза во животот, тогаш нема да бидете повредени. Во спротивно, спасете се навреме.

Слични објави

Ова не го прават ни шеиците! Сораја ги „полеваше“ со пари пејачите на нејзиниот роденден (ВИДЕО)

Igor

Гоца Тржан откри колкупати водела љубов за 24 часа! Амиџи остана занемен (ВИДЕО)

Igor

Хороскоп за 18.12.2019: Биковите ги очекува флерт со колега, Рибите љубовна врска со партнер од минатото

Слободен печат

Видео хороскоп за 21.05.2019, вторник

Igor

Кралицата четири часа разговарала со принцот Хари: Му забранила една работа и му кажала зборови од кои се наежил

Еспресо

Лепа Брена во друштво на најдобрата гимнастичарка на сите времиња (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × три =

Слични објави

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Еспресо

Ги воодушеви фановите со фотографиите: Жешката манекенка ужива на плажа

Igor

Кралицата Елизабета во тотална изолација – Ниту семејството не смее да и се доближува!

Еспресо

Брук Шилдс со беспрекорен стајлинг: Ако сакате да оставите добар впечаток, облечете се како неа

Igor

Албанската пејачка се соблече целосно гола за да го привлече вниманието на луѓето и да им упати важна порака (ФОТО)

Еспресо

Почина таткото на СЛАВНИОТ РАПЕР: Го напуштил кога имал само 6 години

Igor