Толку од љубовта: Српската пејачка Милица Тодоровиќ му раскина на Милош по пет години врска (ФОТО)

Иако многумина очекуваа на следен чекор, односно одење пред олтар, пејачката Милица Тодоровиќ ја прекина врската со долгогодишниот дечко, кореографот Милош Пауновиќ.

Оваа вест одекна во српските медиуми како гром од ведро небо и ги изненади фановите на пејачката, но и ги разочара бидејќи таа неколку пати изјавуваше дека нивната љубов наскоро ќе биде крунисана со брак.

Милица Павловиќ

Парот наводно веќе два месеци не бил во љубовна врска, а популарната пејачка го замолила Милош во периодот кога таа е на турнеја да ги спакува работите и да го напушти станот во кој живееа заедно.

Слични објави

Лесен и посен ручек – Печен зеленчук со просо

Igor

Девојка докажува дека буквално секој може да носи маска со мала доза на креативност! (ВИДЕО)

Еспресо

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

Хит на Инстаграм: Боја на коса која ќе ја обожуваме оваа пролет (ФОТО)

Igor

НИВНАТА ТРАГИЧНА СМРТ ГО РАСТАЖИ СВЕТОТ: Познати личности кои загинаа во несреќи (ФОТО)

Еспресо

Крвав ден на заљубените: Хрватската старлета Ава Карабатиќ претепана! Погледнете како изгледа нејзиното лице! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

4 × 4 =

Слични објави

Најубавите оперски куќи во светот

Слободен Печат

СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО)

Igor

Колку чинеше ѓерданот што го носеше Џорџина на Санремо… (ФОТО)

Васко Спасоски

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Секси СЕВЕРИНА ја „запали“ публиката на промоцијата на новиот албум (ФОТО)

Igor

Џулија Робертс поставува нови модни стандарди: Нејзината маска е апсолутен хит! (ФОТО)

Еспресо