Сузана Гавазова како Карди Би! Прво идат градите, па после таа… (ВИДЕО)

Познатата фолкерка Сузана Гавазова објави видео со кое ги „запали“ своите обожаватели на социјалните мрежи.

Причината е прекраткиот фустан ко ги откриваше нејзините долги нозе, но и деколтето кое се разбира, кај Сузана е скоро секогаш во преден план.

Како „шлаг“ на ова видео е песната која атрактивната пејачка ја ставила како музичка подлога на видеото. Станува збор за познатата нумера на светски познатата пејачка Карди Би – „Прес“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Press… Susanna don’t need more press!!!😛😛😛😛😛😛😛😛

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Слични објави

На која и стои подобро? Манекенката ја ископира Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor

Во домот на Џенифер Лопез ни во карантин не е досадно: Погледнете го семејниот танц кој стана хит на социјалните мрежи!

Еспресо

Игор Џамбазов ја испрати Илина по суфлаки во Грција – и тоа со пливање преку Дојранско Езеро! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ЦЕЛОСНО ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ: Дали Карлеуша на детски роденден го покажа својот интимен белег?

Igor

Старлетата Драгана Спасовска едвај ги задржа градите во летната кошула (ФОТО)

Igor

Тамбураши за 48 роденден: Северина славеше на тераса со вино! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − 4 =

Слични објави

На Инстаграм ја следат повеќе од милион луѓе, кога ќе ги видите фотографиите ќе ви стане јасно зошто

Еспресо

Најкоментираната естрадна ѕвезда: Сè што не сте знаеле за Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Igor

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Igor

Вистината за кралот на рокенролот го шокираше светот: Сите го сакаа Елвис Присли, но тој не се поднесувал себе!

Еспресо

Поранешната сопруга на холивудскиот злоставувач најде нова љубов (ФОТО)

Еспресо

Сензуална музика од филмови за возрасни од седумдесеттите години која треба да ја слушнете и денес (ВИДЕО)

Еспресо