Сурова изјава на холивудската глумица: Ги сакам сите три сина, ама еден ми е миленик

Глумицата Џејми Присли е мајка на три деца, 12-годишниот син Дез и едногодишните близнаци Лео и Ленон.

Токму за најстариот син Дез изјавила дека со него има посебна поврзаност, која никој не може да ја достигне.

„Најубавото време го поминувам со мојот омилен син. Така е, го кажав тоа. Имам омилен син иако ги сакам сите три сина со целото мое битие. Дез и јас имаме специјална поврзаност, која никој не може да ја достигне бидејќи ние двајца расневме заедно, напишала Џејми на Инстаграм.

Обожавателите поради ваквата изјава ја нарекле сурова и неправедна мајка.

„Кутрите два помали сина, којзнае како се чувствуваат. Мајка ми секогаш имаше фаворит, но тоа никогаш не го кажа и мило ми е поради тоа. Баш е тажно“, напишала една мајка во коментар.

Слични објави

Анџелина Џоли и Ел Фанинг како ВИСТИНСКИ ПРИНЦЕЗИ во фустани од бајките (ФОТО)

Igor

Таа е една од најплатените љубовници на сите времиња: Има сè што ќе посака (ФОТО)

Еспресо

Малума го освои светот, но дали знаете како го добил ова уметничко име? (ФОТО)

Igor

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Бојата на облеката ја отсликува вашата МЕНТАЛНА СОСТОЈБА и расположението

Igor

Остави Коментар

четири + 18 =

Слични објави

Пролетна комбинација број 1: Французинките ја обожаваат, а ние ја копираме (ФОТО)

Igor

Прекрасната МАМА и нејзиното МЕДЕНО СИНЧЕ си играат на плажа во Кан: ЕВА ЛОНГОРИЈА со малиот Сантјаго (ФОТО)

Igor

Бијонсе храбро ги прошета „фелните“: Новите фотки откриваат дека дивата повеќе не се изгладнува! (ФОТО)

Igor

Вкусни крофни кои се печат во рерна (РЕЦЕПТ)

Igor

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor

Ова е новото одело на Бетмен! (ФОТО)

Еспресо