Старлетите ги закопаа секирите: Повторно се блиски другарки

Парис Хилтон и Ким Кардашијан повторно се другарки, по неколку години караници.

Тоа го докажува и снимката од која се гледа како најпопуларната ријалити ѕвезда гостува во новиот спот на Парис Хилтон. Тие двете се држеле за раце и се кикотеле, а обожавателите биле навистина изненадени што ова пријателство е обновено.

Парис Хилтон е горда на обновеното пријателство:

„Ким е многу вредна. Нејзината работна етика отсекогаш ме воодушевувала, а и добро се забавуваме. Одлична е во тоа што го работи и среќна сум за нашиот нов заеднички проект.“

Порано Ким ѝ беше стилистка на Парис, а злобните јазици шпекулираа дека пријателството прекинало затоа што Ким стекнала слава врз грбот на својата пријателка.

Принтскрин/Инстаграм
Принтскрин/Инстаграм
Фото Профимедиа

Слични објави

Фудбалерот на Јунајтед поради смртта на сопругата се расплака пред камерите, а сега повторно ќе застане на лудиот камен

Igor

Викторија Бекам позираше без шминка во бањата, сите се заљубија во нејзините пегички (ФОТО)

Еспресо

Кејт Мидлтон воодушеви со неочекуваниот моден избор – Чевли кои секоја жена треба да ги има! (ФОТО)

Васко Спасоски

ФОТО | Црна проѕирна маичка и тесен градник: „Задругарката“ Нора од Скопје се фали со новите гради!

Васко Спасоски

Карлеуша шеташе чанта од 6.000 евра, подарок од Огнен Вранеш (ФОТО)

Igor

Не сте го виделе во вакво издание: Фудбалерот Елиф Елмас денес полни 20 години, но погледнете какво видео објави (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

оне × 3 =

Слични објави

ВИДЕО: Како Џенифер Лопез ја изненади својата мајка за 75-от роденден

Еспресо

Се соблече најзгодната девојка од групата „Hurricane“ и го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Време е за предимензионирани џемпери: Шест идеи како да го носите омиленото парче облека (ФОТО)

Igor

Пејачката по обвинувањата: НЕ СУМ УБИЕЦ, јас сум само СЕВЕРИНА

Igor

Тие се причината зошто се успешни: Самохрани мајки на познатите! (ФОТО)

Igor

ТУНА во многу привлечно издание (ФОТО)

Igor