Старее ли воопшто? Глумицата со омилена насмевка ги покажа беспрекорната фигура и долгите нозе (ФОТО)

За 51-годишната холивудска актерка Џулија Робертс времето како да застанало.

Деновиве како заштитно лице ја ангажирала една позната италијанска модна куќа.

Фотографиите од снимањето, на кои Џулија ги покажува совршено обликуваните нозе и беспрекорната фигура, покажуваат дека модната куќа не згрешила што ја ангажирала.

Глумицата изгледа скоро идентично како пред триесетина години кога глумеше во култниот филм „Убава жена“ заедно со Ричард Гир.

Погледнете ја.

Калцедониа
Profimedia
Profimedia

 

Слични објави

Нов скандал со пејачката Дуа Липа: Лесковац ја тужи поради претставување на ајварот како албански специјалитет! (ВИДЕО)

Еспресо

САКАЛА САМО ЕДЕН ВО ЖИВОТОТ: Една од најтажните љубовни судбини на екс-ју сцената

Igor

Сакате дланки со прекрасен младешки изглед? Постојат 5 трикови кои ќе ви помогнат да го постигнете тоа!

Igor

На денешен ден во 1345 година се појавил првиот забележан случај на чума!

Еспресо

Во ПРЕСМЕЛ ФУСТАН на црвениот тепих: Глумицата покажа сè!

Igor

Ризичен фустан кој не простува недостатоци на Северина и стои совршено (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

13 − шест =

Слични објави

Еве зошто ОВОЈ ВИД на пиперки се убедливо најевтини! и тоа СЕКОГАШ!

Igor

Принцот Хари откри што најмногу му недостига од деновите како член на кралското семејство!

Еспресо

Уште една радосна вест: Јана Стојановска ќе стане мајка

Igor

На кого личи? Цеца објави фотографија од родителите (ФОТО)

Igor

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Еспресо

Лепа Брена има милиони, а вози кола од 3.000 евра (ФОТО)

Igor